KENAR MÜHENDİSLİK Müşavirlik Proje Hizmetleri İmalat Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi Optik, Lazer, Plazma, Vakum ve Mekanikte
Çözüm Ortağınız

Ultra Yüksek Vakum Sistemleri

UHV Mekanik Sistemleri İmalatı
Her Türlü Vakum Odası İmalatı
Elektron Tabancası İmalatı
Hızlandırıcı Mıknatısı İmalatı

Optik Tasarımlar ve Sistemler

Optik Deney Setleri
Aydınlatma Sistemleri (Led)
Aydınlatma Sistemleri (Floresan)

Lazer Sistemleri

Nd:YAG Lazer İmalatı
Diyot Lazer Sistemi İmalatı
Karbondioksit Lazeri İmalatı

Sonlu Elemanlar Analizleri

Mukavemet Analizleri
Isıl Analizler
Uzay Kalifikasyon Analizleri

Özel Tasarımlar

Baraj Mekaniği
Özel Sistemler
ANASAYFA HAKKIMIZDA TEMSİLCİLİKLER REFERANSLAR İLETİŞİM


LASCAD ilk ve tek katı hal lazer tasarım yazılımıdır. Bu yazılım aracılığı ile bir katı hal lazerde belirlenmesi gereken tüm parametreler hesaplana bilmekte ve oluşan tasarımın özellikleri üretimden önce incelenebilmektedir. Bu yazılım aracılığı ile pompalama sonucu lazer kristali kırıcılık indeks değişimi "Sonlu Elemanlar Analizi" yöntemiyle bulunur ve kristalde oluşan ısıl mercek hesaplanır. Bu sayede lazerin özelliklerini yüksek oranda etkileyen ısıl merceğin odak uzaklığı ve lazer ışınının resonatör içindeki çap değişimi grafiksel olarak belirlenir. Lazer ışınının, gücü, ışın kalitesi (M2) ve faz profili gibi özellikleri de LASCAD yardımıyla kolayca bulunur. LASCAD yazılımı ile atımlı lazerleri de tasarlamak mümkündür. Atımlı lazerlerde oluşan ışının; ortalama gücü, atım genişliği, atım enerjisi, en yüksek gücü ve ışın kalitesi gibi özellikleri de hesaplanabilir ve güvenle uygulamalarınıza aktarılabilir.

Daha fazla bilgi için www.las-cad.com veya şirketimiz yetkilileri ile temasa geçiniz.Hositrad vakum ve kriyojenik teknolojisinde 40 yıldan fazla tecrübeye sahiptir. Standart bir flanştan bütün bir sistem tasarımına, vakum donanımınızın üretiminden tamirine ve satış sonrası servisine kadar bütün alanları kapsayan geniş bir hizmet kabiliyetine sahiptir. Temel flanşlar, vanalar, elektrik güç kaynakları, kenardan kaynaklı hortumlar, manipülatörlerden vakum odalarına kadar bütün ürünleri tedarik etmektedir. Bu ürünlerin çoğunun temini stoktan sağlanmaktadır.

Daha fazla bilgi için www.hositrad.com veya şirketimiz yetkilileri ile temasa geçiniz.
Gamma Vakum; iyon pompaları, titanyum süblimleşme pompaları ve bunların kontrol sistemlerini tasarlar ve üretir. Gama vakum , yüksek kalitede üretim, teslimat ve servis ile, iyon pompası sektöründe endüstri lideri haline gelmiştir.

İyon pompaları hakkında daha fazla bilgi için www.gammavacuum.com veya şirket yetkililerimiz ile temasa geçiniz.


  kenar Mühendislik, Müşavirlik, Proje Hizmetleri, İmalat ve Pazarlama, Sanayi, Ticaret Limited Şirketi
2014 © - Her Hakkı Saklıdır